روزانه بیش از 20 هزار خدمات سرپایی به بیماران در استان ارائه می گردد

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، رئیس نظام پزشکی استان همدان گفت:روزانه بیش از 20 هزار خدمات سرپایی به بیماران در استان ارائه می گردد.

روزانه بیش از 20 هزار خدمات سرپایی به بیماران در استان ارائه می گردد

به گزارش خبرنگار از ، علیرضا مدرکیان رئیس نظام پزشکی استان همدان در جلسه کمیته اخلاق پزشکی گفت:روزانه بیش از 20 هزار خدمات سرپایی به بیماران در استان ارائه می گردد.

او از ثبت270شکایت در سازمان نظام پزشکی استان در طول سال اطلاع داد و اضافه نمود : 50 درصد شکایات مربوط به مسائل درمانی ، 20 درصد شکایت از بالا بودن تعرفه پزشکان و مابقی شکایات مربوط به کادر پرستاری و خدمات پشتیبانی است.

رئیس نظام پزشکی استان همدان با تاکید بر اهمیت برخورد مناسب با ارباب رجوع و بیماران به عنوان دریافت کنندگان خدمات توضیح داد: آنالیز میزان اجرای مفاد منشور حقوق بیمار در بیمارستان ،آشنایی و آموزش کلیه کارکنان از جمله پزشکان و پرستاران با اصول و کلیات اخلاق پزشکی از اهداف برنامه های کمیته اخلاق پزشکی است .

مدرکیان در ادامه با بیان اینکه کمیته اخلاق پزشکی بیمارستان ها یک بار در ماه تشکیل جلسه می دهد، گفت:نحوه ارتباط و نگاه ما به گیرندگان خدمات از بحث های اساسی و کلیدی برای رشد جامعه و ارتقای نظام سلامت است و باید ساختارهایی در حوزه بیمارستانی معین کنیم که حقوق بیماران در آن گنجانده گردد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "روزانه بیش از 20 هزار خدمات سرپایی به بیماران در استان ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه بیش از 20 هزار خدمات سرپایی به بیماران در استان ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید