کالدرون به بشار رسن مرخصی اضافی داد!

به گزارش خبرنگاران، بشار رسن پس از کش و قوس های فراوان امشب وارد تهران می گردد تا بتواند پرسپولیس را در ادامه بازی های لیگ برتر همراهی کند.

کالدرون به بشار رسن مرخصی اضافی داد!

هافبک سرخپوشان که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کشورش برای بازی با بحرین و عراق به اردن سفر نموده بود سه شنبه شب هفته گذشته به گابریل کالدرون پیام داد که می تواند بی خیال بازگشت به عراق برای تمدید گذرنامه خود گردد و به تهران بیاید. با این حال گابریل کالدرون در آستانه بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان به بشار اجازه داد که در بغداد پیگیر کارهای اداری مربوط به پاسپورت خود گردد و سپس به تهران بازگردد.

هافبک تیم ملی عراق قرار بود بامداد یکشنبه به تهران بیاید تا در تمرینات شرکت کند اما این بازیکن به باشگاه پرسپولیس اطلاع می دهد که گذرنامه اش احتیاج به زمان دارد تا حضورش در تهران، دو روز دیگر هم به تعویق بیفتد. اتفاقی که سبب شد تا رسن علاوه بر غیبت در بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان نتواند برای سرخ ها در بازی امروز مقابل نفت آبادان در یک هشتم نهایی جام حذفی نیز به میدان برود.

گابریل کالدرون در حالی به هافبک ملی پوش خود اجازه مرخصی در کوران رقابت های لیگ برتر و جام حذفی را داد که در نشست خبری پس از باخت مقابل نفت مسجدسلیمان مدعی شده بود بازیکن خارجی در اختیار ندارد تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کالدرون به بشار رسن مرخصی اضافی داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون به بشار رسن مرخصی اضافی داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید