شروع ثبت نام مسکن ملی تهرانی ها از فردا ، مسکن تهرانی ها در کجا ساخته می گردد؟

معاون وزیر راه و شهرسازی از اضافه شدن یک شهر دیگر به استان تهران برای ثبت نام طرح ملی مسکن اطلاع داد و گفت: سهمیه استان و شهر تهران در این مرحله ثبت نام حدود 70 هزار واحد است.

شروع ثبت نام مسکن ملی تهرانی ها از فردا ، مسکن تهرانی ها در کجا ساخته می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده با اشاره به شروع ثبت نام طرح ملی مسکن در تهران از ساعت 10 صبح فردا 30 آذر ماه اظهار کرد: ثبت نام طرح ملی مسکن استان تهران در 14 شهر آبسرد، شهریار، ورامین، پاکدشت، قرچک، اسلامشهر، رباط کریم، پیشوا، دماوند، کیلان، شریف آباد، فرون آباد، فیروزکوه و صفادشت انجام می گردد.

وی با بیان این که در این 14 شهر برای حدود 20 هزار واحد طرح ملی مسکن ثبت نام انجام می گردد، اضافه نمود: برای شهروندان تهرانی نیز ثبت نام طرح ملی مسکن در شهرهای جدید پردیس، پرند، هشتگرد و ایوانکی در جنوب شرق پایتخت از صبح فردا انجام خواهد شد.

معاون مسکن و ساختمان با اعلام این که ظرفیت ثبت نام در این چهار شهر برای شهروندان تهرانی حدود 50 هزار واحد است به تسنیم گفت: ظرفیت ثبت نام برای استان های البرز و قزوین و 5 استانی که قبلا ثبت نام در آنها اجرا شده و فردا با افزایش ظرفیت ثبت نام مجدد انجام خواهد شد، حدود 20 هزار واحد است.

محمودزاده بیان این که در 5 استان کرمان، هرمزگان، اصفهان، زنجان، خراسان جنوبی در مرحله دوم ثبت نام متقاضیان واجد شرایط انجام می گردد، گفت: با توجه به آنالیز فرم ج متقاضیان، پس از اتمام زمان ثبت نام فاز هفتم، به سرعت پالایش متقاضیان در سه بخش ثبت اسناد، ثبت احوال و تسهیلات بانکی انجام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شروع ثبت نام مسکن ملی تهرانی ها از فردا ، مسکن تهرانی ها در کجا ساخته می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام مسکن ملی تهرانی ها از فردا ، مسکن تهرانی ها در کجا ساخته می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید