کاخ ملکه انگلیس سالن سینمای روباز می گردد

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، کاخ ساندرینگهام متعلق به ملکه انگلیس میزبان نمایش فیلم های سینمایی به صورت سینما ماشین خواهد بود.

کاخ ملکه انگلیس سالن سینمای روباز می گردد

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه به نقل از اعتمادآنلاین، کاخ ساندرینگهام که ملک شخصی ملکه الیزابت دوم است و در نزدیکی ساندرینگهام در نورفک انگلستان قرار گرفته است، از روز 25 سپتامبر میزبان سینما ماشین خواهد بود و چندین فیلم سینمایی محبوب و پیروز در جوایز مختلف را به نمایش می گذارد.

فیلم سینمایی 1917 به کارگردانی سم مندس آغازگر این برنامه خواهد بود و در پی آن فیلم سینمایی راکتمن نمایش داده خواهد شد. فیلم هایی که در تاریخ 26 سپتامبر اکران می شوند، شامل داستان اسباب بازی شومن عظیم و حماسه کولی هستند. در 27 سپتامبر هم فیلم های موانا، گریس و ستاره ای متولد شده است به نمایش گذاشته خواهد شد.

قیمت بلیت های نمایش در این مکان حدود 32 یورو خواهد بود و مخاطبان با پرداخت 7.5 یورو اضافی می توانند با در اختیار داشتن میز و جایگاه در کنار ماشین خود باشند. این افراد اتومبیل های خود را در محوطه های طراحی شده پارک و صدای فیلم را در ماشین خود گوش می نمایند. امکانات متنوع دیگری نیز برای این افراد در نظر گرفته شده است.

وبسایت این کاخ شیوه های مربوط به جلوگیری از شیوع کرونا را اعلام نموده و به مراتب با تدابیر بهداشتی دولت انگلیس هماهنگ و به روز خواهد شد. به هر اتومبیل این فضا داده شده تا فاصله اجتماعی را رعایت کند و همچنین افراد برای دیدن فیلم اجازه بیرون آمدن از اتومبیل را هم داشته باشند.

از سال 1986، کاخ ساندرینگهام خانه شخصی چهار نسل از پادشاهان انگلیس بوده است. در این مکان هر مدتی یک بار مراسم آموزشی و فارغ التحصیلی و رویدادهای سرگرمی ساز برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کاخ ملکه انگلیس سالن سینمای روباز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ ملکه انگلیس سالن سینمای روباز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید