افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبودند

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی اردوگاه شهید باهنر توضیحاتی ارائه کرد.

افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبودند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تجهیزات شبکه، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علیرضا کاظمی ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی اردوگاه شهید باهنر، اظهارکرد: عصر امروز پنج شنبه 17 مهر ماه 1399 تعداد 14 نفر از افراد اوتیسمی موسسه خیریه صابرین بهشت یاسین به همراه چهار مربی در یکی از خوابگاه های اردوگاه شهید باهنر که ظرفیت آن بیش از 200 نفر می باشد اسکان یافتند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در ادامه اضافه کرد: بر اثر آتش سوزی عصر امروز در یکی از سوئیت های این اردوگاه که در دست آنالیز است متاسفانه یکی از افراد که 26 سال سن داشته است فوت کرد.

وی ضمن عرض تسلیت به خانواده این جوان فوت شده، توضیح داد: یکی از افراد که 19 سال سن دارد دچار سوختگی 70 در صد شده است که شفای عاجل را از خداوند برای وی طلب می کنیم.

کاظمی در سرانجام اضافه کرد: افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبوده و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و مدارس نداشته و ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد حاضر در اردوگاه شهید باهنر دانش آموز نبودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید