ایجاد صنایع تبدیلی در میادین میوه و تره بار، فروش مجازی میوه و سبزیجات توسعه یابد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، عضو شورای شهر تهران با اشاره به لزوم ایجاد صنایع تبدیلی برای کاهش پسماند در میادین میوه و تره بار گفت: توسعه فروش مجازی میوه و سبزیجات در میادین میوه و تره بار باید مدنظر قرار گیرد.

ایجاد صنایع تبدیلی در میادین میوه و تره بار، فروش مجازی میوه و سبزیجات توسعه یابد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تجهیزات شبکه، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در مراسم افتتاح میادین جدید تره بار در پایتخت، گفت: ایجاد صنایع تبدیلی در میادین میوه و تره بار امری لازم است و باید ساز و کار های آن فراهم گردد تا شاهد کاهش پسماند میوه و تره بار در مراکز مربوطه باشیم.

وی اضافه نمود: افزایش کیفیت محصولات میادین میوه و تره بار با همکاری جهاد کشاورزی حائز اهمیت است و باید هر چه بیشتر محصولاتی که با کیفیت تر باشند به شهروندان در میادین میوه و تره بار ارائه گردد.

این عضو شورای شهر تهران با تأکید بر ضرورت توسعه فروش های اینترنتی و مجازی در میادین میوه و تره بار گفت: این موضوع باعث پیشگیری از انتقال کرونا و مصونیت شهروندان از ابتلا به ویروس کووید ـ 19 می گردد.

نوری گفت: مقدمات فروش اینترنتی محصولات میوه و تره بار شروع شده، ولی توسعه آن باید هر چه سریع تر انجام گیرد.

8 بازار جدید میوه و تره بار امروز با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در نقاط مختلف پایتخت افتتاح شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ایجاد صنایع تبدیلی در میادین میوه و تره بار، فروش مجازی میوه و سبزیجات توسعه یابد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد صنایع تبدیلی در میادین میوه و تره بار، فروش مجازی میوه و سبزیجات توسعه یابد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید