تعیین 31 نقطه هدف آبادنی و پیشرفت در کشور تا انتها سال

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: تا انتها سال 31 منطقه در 31 استان را به عنوان نقطه هدف محرومیت زدایی تعیین می کنیم و حداقل ظرف 3 سال در این مناطق محرومیت زدایی میکنیم.

تعیین 31 نقطه هدف آبادنی و پیشرفت در کشور تا انتها سال

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تجهیزات شبکه، پرویز فتاح گفت: حضور بنیاد مستضعفان در مناطق محروم کلید خورده است. ما در حال حاضر 15 نقطه را به عنوان منطقه هدف آبادانی و پیشرفت در ایران انتخاب کرده ایم.

وی ادامه داد: البته بعضی از استان ها مانند سیستان و بلوچستان دارای دو نقطه هدف هستند. در بقیه استان ها تقریباً یک منطقه را به عنوان نقطه هدف انتخاب کرده ایم.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی افزود: من شخصاً به قصر قند سفر کردم و از فرایند اقدامات مطلع شدم و به زودی به زهک در شمال سیستان و بلوچستان هم سفر خواهم کرد.

فتاح بیان کرد: به زودی پنج منطقه را به پنج استان اضافه می کنیم که نقاط هدف ما به 20 نقطه می رسد البته تا آخر سال به 31 استان یعنی همان 31 منطقه می رسیم یعنی در هر استان، یک منطقه نمونه محرومیت زدایی داریم.

وی در خاتمه گفت: بنیاد مستضعفان مانند قلعه گنج و قصر قند، در آن مناطق مستقر می شود و با بازه زمانی سه ساله تلاش می کند تا حداقل از لحاظ شکلی و محرومیت چهره مناطق بعد از آن سه سال تغییر کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تعیین 31 نقطه هدف آبادنی و پیشرفت در کشور تا انتها سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعیین 31 نقطه هدف آبادنی و پیشرفت در کشور تا انتها سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید