جشنواره طنز با طعم زنجفیل در آذربایجان شرقی برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان شرقی، جشنواره منطقه ای طنز و استعدادیابی زنجفیل با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی و اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی برگزار می گردد.

جشنواره طنز با طعم زنجفیل در آذربایجان شرقی برگزار می گردد

محورهای اصلی این جشنواره عبارتند از: فضای مجازی، کرونا و فاصله گذاری، فراوری ملی و هنجارهای اجتماعی. علاقه مندان می توانند آثار خود را در سه بخش استندآپ کمدی، نثر و شعر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

در فراخوان جشنواره چنین آمده است:

در موضوع بایدها و نبایدهای فضای مجازی علاقمندان باید به سوالاتی چون چرا دوست داریم جزو چرخه اخبار دروغ و شایعه در فضای مجازی باشیم، افراد از آنچه در فضای مجازی می بینید از شما خیلی دورتر هستند!، حفظ فاصله در حریم خصوصی همواره باعث حفظ احترام متقابل می گردد، بی شعورها را به شهرت نرسانیم، اعتیاد به مواد مخدر بهتر است یا به فضای مجازی و سلبریتی ها را درک کنیم، حمایت کنیم یا رد کنیم؟ پاسخ دهند.

در موضوع کرونا و فاصله گذاری اجتماعی به سوالاتی چون فاصله گذاری برای دیگران است یا برای ما، ماسک نزن، خودت را تا چه میزان باعث گرانی در شرایط کنونی می دانی و مقصر اصلی در شیوع بیماری کرونا کیست؟ پاسخ دهند و در موضوع فراوری، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نیز به سوالاتی مثل آیا تا به حال تقلب یا کلاه برداری و کم کاری در کارت انجام دادی، اگر قرار باشد به مدت یک هفته جایت را با یکی از مقامات عالی رتبه عوض کنی چه کارهای برای رونق فراوری می کنی، یکی از رفتارهای مردم در حمایت از فراوری داخلی که باید تغییر کند چیست، احتکار چه بر سرم مردم می آورد و انصاف در کسب و کار ایرانیان چه مقدار وجود دارد؟ پاسخ دهند.

علاقمندان به موضوع هنجارها و ناهنجاری های اجتماعی نیز بایستی به سوالاتی چون اگر به مدت یک ماه جنس مخالف خودت بودی کدام عادت های بد را ترک می کردی، نزاع خیابانی خوب است یا بد؟ وقتی مصاحبه هست نزاع چرا، چرا ما دوست داریم در صف بایستیم؟حالا هر صفی و جوگیر بودن چرا فقط در کارهای بد قوت بیشتری دارد؟ پاسخ بدهند.

ضوابط عمومی جشنواره:

آثار ارسالی به جشنواره در دو زبان ترکی و فارسی قابل پذیرش است. و نیز شرکت نمایندگان در این جشنواره با ارسال اثر خود متعهد به پذیرش قوانین و سیاست های جشنواره بوده و عدم رعایت قوانین موجب حذف آثار خواهد شد و مشخص زمان و محل اجرا و عرضه آثار به عهده ستاد برگزاری و بر اساس امکانات موجود خواهد بود و دبیرخانه مجاز به جابه جایی زمان برگزاری اختتامیه است.

نیازهای ضروری صحنه استند آپ کمدی شامل دکور، لباس، موسیقی و .... از شرایط موجود توسط خود صاحب اثر تهیه خواهد شد و زمان اجرای آثار استند آپ کمدی ارائه شده کمتر از 4 دقیقه و بیشتر از 10دقیقه نباشد و محدودیتی در تعداد آثار وجود ندارد.

متقاضی آثار مرسوله، مسئول کیفیت مدارک ارسالی به ویژه فایل ویدیویی بارگذاری شده است؛ لذا در صورت عدم پخش تصویر یا صدا در استند آپ کمدی، ستاد برگزاری هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و نیز فیلم استندآپ کمدی به وسیله تلفن همراه و بدون استفاده از هرگونه افکت صوتی و تصویری ضبط و ارسال گردد. زمان برگزاری جشنواره منطقه ای طنز و استعدادیابی زنجفیل ششم و هفتم مرداد ماه سال 1400 است و علاقه مندان می توانند آثار خود را تا تاریخ 15 تیرماه امسال به دبیرخانه جشنواره فوق ارسال نمایند.

هم چنین برای اطلاعات بیشتر به وب سایت حوزه هنری استان به نشانی artabriz.ir مراجعه نمایند. ثبت نام و ارسال آثاربه وسیله صفحات اینستاگرامی به آدرس @zanjafil.i، ارسال به ایمیل Zanjafiltanz@gmail.com ارسال به وسیله اپلیکیشن های واتس آپ و تلگرام به شماره 09143012665 و تحویل حضوری به دبیرخانه جشنواره به نشانی: تبریز، چهارراه شریعتی، طبقه فوقانی پردیس فرهنگی سینمایی قدس، حوزه هنری استان آذربایجان شرقی دبیرخانه جشنواره زنجفیل صورت می گیرد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "جشنواره طنز با طعم زنجفیل در آذربایجان شرقی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره طنز با طعم زنجفیل در آذربایجان شرقی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید