اپراتورها موظف به تغییر در سرویس های خدمات ارزش افزوده هستند

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پروتکل های تغییر محتوا در خدمات ارزش افزوده تلفن همراه از ماه ها قبل به اپراتورها ابلاغ شده است.

اپراتورها موظف به تغییر در سرویس های خدمات ارزش افزوده هستند

محمد جواد آذری جهرمی در تبادل نظر با خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ تجهیزات شبکه اظهار کرد: با مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محتوای سرویس های خدمات ارزش اضافه نموده به طور کلی تغییر نموده و همه اپراتورهای کشور ملزم به اجرای آن هستند.

خاتمهی بر خدمات هزینه بر برای مردم/ شیوه استفاده از خدمات ارزش اضافه نموده تغییر می نماید

وی اضافه نمود: سازوکار لازم برای خاتمه دادن به وس(خدمات ارزش اضافه نموده) از سه ماه پیش به اپراتورهای فعال در کشور ابلاغ شده است و قطعا دیگر خدمات ارزش اضافه نموده با شیوه قبلی به مشترکان ارائه نمی گردد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: اگر اپراتوری در کشور تغییرات لازم را در محتوای خدمات ارزش اضافه نموده اعمال نکند قطعا وزارت ارتباطات و دستگاه قضایی با آن برخورد کرد.

بر طبق مصوبه 300 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از امروز(19 خرداد) تمامی اپراتورهای کشور موظف تغییرات عمده ای در شیوه ارائه خدمات ارزش اضافه نموده ایجاد نمایند. با وجود این بر اساس پیگیری های اجرا شده از سوی خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ تجهیزات شبکه اپراتورها از سازوکار لازم برای اجرای مصوبه 300 رگولاتوری آگاهی ندارند.

به نظر می رسد با وجود صحبت های وزیر ارتباطات و معاونان او در مورد پرونده وس و رعایت حق الناس هنوز قرار نیست خدمات ارزش اضافه نموده به طور کامل قطع گردد . تنها شیوه دریافت هزینه از مشترکان تغییر نموده است. مشترکان همراه اول، ایرانسل و رایتل طبق قانون دیگر نباید مشابه آنچه در گذشته اتفاق می افتاد هزینه ای برای خدمات ارزش افزده پرداخت نمایند.

4144/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "اپراتورها موظف به تغییر در سرویس های خدمات ارزش افزوده هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپراتورها موظف به تغییر در سرویس های خدمات ارزش افزوده هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید