برق دار شدن 90 هزار مشترک گیلانی تا ظهر فردا، قطع آب در 37 روستا

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، خبرنگاران/گیلان معاون رئیس جمهور با بیان اینکه از 250 هزار مشترک بدون برق در حال حاضر 90 هزار مشترک در خاموشی به سر می برند، اضافه نمود: با حضور اکیپ های کمکی از سایر استان ها قرار شد تا ظهر فردا مشکل برق را حل کنیم.

برق دار شدن 90 هزار مشترک گیلانی تا ظهر فردا، قطع آب در 37 روستا

محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران گیلان در استانداری، اظهار کرد: با توجه به دستور جلسه هیئت دولت، در استان گیلان حضور یافتیم تا از نزدیک شرایط را آنالیز کنیم و اقدامات لازم را جهت تسریع در برطرف مسائل ناشی از بارش برف سنگین به وسیله ستاد مدیریت بحران استان به انجام برسانیم.

وی راه را عمده مشکل برف سنگین در گیلان دانست و اضافه نمود: انسداد محور قزوین به سمت رشت موجب شد حجم بالای ترافیک در ورودی رشت به ویژه در قسمت امامزاده هاشم ایجاد گردد و با تعداد قابل توجهی خودروی در برف مانده روبرو شویم. البته براساس نظر پلیس راه بیش از 70 درصد خودروهای گرفتار فاقد تجهیزات زمستانه از جمله زنجیر چرخ بودند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به بارش سنگین برف در محور قزوین - رشت، توضیح داد: مسافران عزیز بیش از یک روز در راستا ماندند و اسکان موقت داده شدند و یاری های امدادی به آنان رسید، اما دیشب با کوشش راهداران این شرایط پایان یافت و خودروها رهاسازی شدند. محور مذکور در حال حاضر باز است، اما همچنان تردد با کندی صورت می گیرد و سر خوردن بعضی از خودروها کیلومترها ترافیک ایجاد نموده است.

نوبخت با بیان اینکه تجهیزات سایر استان ها به گیلان آمده است، گفت: مقرر شده تا صبح فردا بخش عمده ای از راه ها باز گردد. البته راه های اصلی استان باز بوده و تردد به کندی انجام می گردد، اما راه های فرعی همچنان زیر برف است.

وی با بیان اینکه از 250 هزار مشترک بدون برق در حال حاضر 90 هزار مشترک در خاموشی به سر می برند، اضافه نمود: با حضور اکیپ های یاریی از سایر استان ها قرار شد تا ظهر فردا مشکل برق را حل کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه متذکر شد: متاسفانه آب 4800 مشترک شهری قطع است و 37 روستای گیلان آب ندارند، اما گاز در کل استان برقرار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برق دار شدن 90 هزار مشترک گیلانی تا ظهر فردا، قطع آب در 37 روستا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق دار شدن 90 هزار مشترک گیلانی تا ظهر فردا، قطع آب در 37 روستا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید