سورنتینو و ادامه ساخت دست خدا

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، هم زمان با آغاز فیلمبرداری فیلم دست خدا به کارگردانی پائولو سورنتینو، تونی سرویلو به فیلم پیوست.

سورنتینو و ادامه ساخت دست خدا

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ تجهیزات شبکه به نقل از ورایتی، تونی سرویلو بازیگر فیلم زیبایی عظیم به عنوان بازیگر فیلم جدید پائولو سورنتینو با عنوان دست خدا انتخاب شد.

فیلمبرداری این فیلم از هفته پیش در ناپل که زادگاه این کارگردان اسکاری است، آغاز شده و اکنون به جزیره استرامبولی در سیسیل منتقل شده است.

سورنتینو پیش تر از این فیلم به عنوان فیلمی شخصی و صمیمی یاد نموده بود. او با ساخت این فیلم در ناپل، پس از 20 سال بار دیگر به شهر زادگاهش بازگشت. وی سال 2001 نخستین فیلم بلندش با عنوان یک نفر آن بالا را در این شهر با بازی سرویلو ساخته بود.

سرویلو 61 ساله بازیگری است که بار ها در فیلم های این کارگردان نقش آفرینی نموده و در چهار فیلم دیگر وی جلوی دوربین رفته است. بازی در فیلم پیامد های عشق در نقش یک حسابدار معتاد به هرویین و بازی در نقش جولیو آندروتی سیاستمدار جنجالی ایتالیایی در فیلم ایل دیوو از دیگر همکاری های این دو بوده است.

با وجود اینکه جزییاتی از دست خدا ارایه نشده، اما عنوان فیلم یادآور گلی است مارادونا فوتبالیست مشهور آرژانتینی در جام جهانی سال 1986 با دست به انگلستان گل زد.

با این حال و پس از اینکه اعلام شد مارادونا از فیلم شکایت خواهد نمود، گفته شد این فیلم درباره وی نیست؛ هر چند وی شخصیت معناداری در زندگی سورنتینو محسوب می گردد.

نتفلیکس که سازنده این فیلم است و آن را احتمالاً سال آینده به صورت آنلاین به نمایش درمی آورد و همراه آن اکران محدودی هم در سینما ها خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سورنتینو و ادامه ساخت دست خدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورنتینو و ادامه ساخت دست خدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید