ملکه گدایان، فصل دوم قسمت هشتم؛ ورود فرهاد، جدایی مهناز و پارسا

به گزارش وبلاگ تجهیزات شبکه، خبرنگارانـ قسمت هشتم از فصل دوم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی، چهارشنبه 30 تیر ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ملکه گدایان، فصل دوم قسمت هشتم؛ ورود فرهاد، جدایی مهناز و پارسا

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

و اینک طوفان...

از یک سال قبل وارد زندگی فرهاد می شویم. فرهادی که برای دیدن خواهرش و نزدیک شدن به او مجبور است برای لعیا کار کند و خودش را به او ثابت کند و به او نشان دهد که خیانت در کارش نخواهد بود. این خدمت به حالا می رسد. حالایی که هم افرا و هم فرهاد برای دیدن هم بی قرار هستند و از سوی دیگر ملکه بیشتر از همیشه حوصله دارد.

ملکه دیگر کارهایش را با نمایش و آب و تاب بیشتر انجام می دهد. سفره عقد خودش و پارسا را می چیند و مهناز و شنتیا را به نام شاهد دعوت می کند. این جا است که کار های مهناز و هویت واقعی او برای پارسا فاش می شود. این که در تمام سال هایی که کار می کرده در تله مهناز بوده است. مرنامی نمایشی که در نهایت هیچ عروس و دامادی از آن خارج نمی شوند و مهناز و پارسا هم دیگر نه حق دارند همدیگر را ببینند و نه رغبت.

هم زمان با پر رنگ تر شدن شخصیت فرهاد در داستان و ورود او، افرا هم دوباره به البرز نزدیک می شود و به او کمک می کند. قدم بعدی افرا و البرز رفتن به سراغ آریا است وملکه هم این را به خوبی می داند بنابراین فرهاد را می فرستد تا هر چه زودتر آریا را از خانه اش دور کند.

داستان سریال باز هم گسترده تر و پیچیده تر می شود. میلاد شجره بازیگر شناخته شده تئاتر در نقش فرهاد شخصیتی عصبی را از خود نشان می دهد که کم حرف است و وفادار به ملکه و از طرفی هم قلبش برای خواهرش می تپد. این شخصیت از این جای داستان پر رنگ می شود و نقشی کلیدی در پیش برد قصه ایفا می کند.

همه شخصیت ها باز هم در موقعیتی تازه و در تعادلی تازه نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند. مفت آباد خراب می شود و بچه ها آواره می شوند، سارا در ماموریتی نو به ترکیه می رود تا منتظر نقشه ملکه برای نزدیک شدن به مردی دیگر باشد، داریوش سعی می کند به البرز کمک کند، اما باز هم درگیر کار های سارا می شود، پارسا همه نقشه هایش را نقش بر آب می بیند و دوباره به آدم ملکه تبدیل می شود. آدمی که حتی دیگر قابل اعتماد هم نیست. البرز و افرا هم دوباره به هم اعتماد می کنند و دست در دست یکدیگر می گذارند...

سریال ملکه گدایان تلاش می کند که ریتم روایت و خرده داستان هایش را حفظ کند و با علم به این که بسکمک از شخصیت هایش دیگر طراوت و جذابیتشان را از دست داده اند، شخصیت فرهاد را با ویژگی هایی تازه روانه داستان می کند تا سریال را از رخوتی که سر راهش قرار گرفته است نجات دهد...

منبع: فرارو

به "ملکه گدایان، فصل دوم قسمت هشتم؛ ورود فرهاد، جدایی مهناز و پارسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه گدایان، فصل دوم قسمت هشتم؛ ورود فرهاد، جدایی مهناز و پارسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید